PADOK HAKKINDA

Padok Premium Hotel & Stables 2 ayrı konsepti, konaklama ve binicilik turizmini birleştirerek alternatif turizm arayışı içinde olan tatilcilere Gökova Körfezinde ve Sakartepe Dağı eteklerinde eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

Şık ve seçkin bir tatil için konforlu dinlenme olanakları sağlayan 32 odalı Özel Konaklama belgeli butik otel, 2 adet villası, A la carte Restoranı, havuzu, doğa sporları ve atlı spor aktiviteleri ile Güney Ege’nin eşsiz doğasını, kıyılarını aynı zamanda Antik Döneme uzanan geçmişini keşfetmenize yardımcı oluyor. İş toplantıları, konferanslar, şirket organizasyonları vs için 30 m2 lik toplantı salonu ile sizlere hizmet vermektedir.

Gökova çam ormanları içerisinde 20.000 m alan üzerine kurulu olan tesisimiz Marmaris’e 20 dakika, Akyaka ve denize sadece 3 dk, Dalaman Havaalanına 45 dk, Dalyan’a 45 dk ve Sarıgerme’ye 50 dakika uzaklıktadır.

Gelen misafirler ister profesyonel ister turistik açıdan binicilik faaliyetlerinden yararlanıp ata binmenin keyfini fazlasıyla yaşıyorlar. Tesiste toplamda 27 tane at vardır ve her seviyeye, yaş grubuna göre eğitimlilerdir. Binicilik derslerimiz yerli ve yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilir ve sizlere eşsiz bir tecrübe katar.

Ormanda atla gezintiye çıkabilir, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde binicilik dersleri alabilir, doğa yürüyüşleri yapabilir, civardaki antik kentleri dolaşabilir veya bisiklet kiralayıp civar köyleri, yöresel pazarları gezebilirsiniz. Kapalı manejimizle güneşin sizi bunaltmayacağı ve açık manejimizle soğuğun sizi etkileyemeyeceği bir ortamda ata binmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca uçurtma sörfü, tekne turları, rafting, deniz kanosu, yamaç paraşütü ve daha birçok eğlenceli su & doğa sporları yapma şansınızın olduğunu da unutmayın.

mobil menu icon REZERVASYON