PADOK HAKKINDA

Padok Premium Hotel & Stables 2 ayrı konsepti, konaklama ve binicilik turizmini birleştirerek alternatif turizm arayışı içinde olan tatilcilere Gökova Körfezinde ve Sakartepe Dağı eteklerinde eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

Şık ve seçkin bir tatil için konforlu dinlenme olanakları sağlayan 32 odalı Özel Konaklama belgeli butik otel, 2 adet villası, A la carte Restoranı, havuzu, doğa sporları ve atlı spor aktiviteleri ile Güney Ege’nin eşsiz doğasını, kıyılarını aynı zamanda Antik Döneme uzanan geçmişini keşfetmenize yardımcı oluyor.

Gökova çam ormanları içerisinde zeytinlikler ve meyve bahçeleri arasında bulunan konumuyla 20.000 m alan üzerine kurulu olan tesisimiz denize ve Akyaka’ya sadece 5 dakika, Dalaman Havaalanına 50 dakika, Marmaris’e 25 dakika, Dalyan’a 45 dakika ve Sarıgerme’ye 60 dakika uzaklıktadır.

Davetler ve Organizasyonlar
Düğün, Nişan, Kokteyl, Doğum Günü Partisi, Mezuniyet Balosu, İş Yemeği vb kurumsal ve özel faaliyetleriniz için en ideal alternatifleri sunuyoruz.

Motivasyon Gezileri
Bünyemizde bulunan Atlı Spor Kulübümüzün binicilik faaliyetleri ve yakın mesafedeki birçok outdoor aktiviteleri ile şirket çalışanlarınız veya bayileriniz için performans ve motivasyon arttırma amaçlı, iş streslerini azaltmaya, ekip ruhunu geliştirmeye yönelik organize edilen seyahatlerde sizleri ve ekibinizi otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tam Gün Toplantı Paketi
Birinci katta bulunan ve gün ışığı alan 30 m2 büyüklüğündeki toplantı odamız 30 kişilik kapasiteye sahiptir. Kahve molaları ve öğlen üç çeşitten oluşan set menu ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye hazırız.

Padok Atlı Spor Kulübü
Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı olan bünyemizdeki Atlı Spor Kulübümüz uluslar arası standartlarda olup Türkiye’nin ilk 3 en iyi sıralamasında yer almaktadır. Tüm faaliyet ve hizmetleriyle binicilik sporuna gönül vermiş, binicilik sporuyla amatör veya profesyonel olarak ilgilenen her yaşta ve seviyedeki at severleri bekliyor.

mobil menu icon REZERVASYON